Паралімпійці з Броварів вибороли 6 золотих і 2 бронзові медалі на Кубку світу з біатлону

Подружжя броварчан здобуло вісім золотих нагород Кубку світу з лижних гонок, який проходив у Південній Кореї.

Про це повідомляє Броварський спортивний портал.

Олександра Кононова і Григорій Вовчинський посіли перше загальнокомандне місце. На рахунку подружжя спортсменів - 6 золотих і дві бронзові медалі.

Невдовзі броварчани вирушать на наступний етап змагань, який пройде в Японії.

Олександра Кононова – українська біатлоністка, Заслужений майстер спорту. Попри ураження опорно-рухового апарату, тричі ставала чемпіонкою Паралімпійських ігор у 2010 р. та призеркою зимової паралімпіади у 2014 р.. Своє дитинство Олександра провела у с. Шевченкове Броварського району. З тринадцяти років почала займатися спортом.

Нагадаємо, на Кубку світу з лижних перегонів і біатлону серед спортсменів з вадами здоров’я, який проходив у січні цього року, Олександра встановила особистий рекорд — вона стала кращою на трьох дистанціях у  лижних перегонах і тричі – у біатлоні.