Чемпіонат Броварів з футзалу: несподівані перемоги та поразки лідерів (ВІДЕО)

Дванадцятий та десятий тур Відкритого чемпіонату міста з футзалу у вищій та першій лігах відповідно запам’ятається вболівальникам несподіваним перерозподілом місць у турнірній таблиці. Такі результати матчів, які 5 лютого зіграли 14 команд-учасників у приміщеннях БВУФК і СК «Світлотехнік». Нагадаємо, цьогорічний сезон турніру Броварів з футзалу стартував у листопаді минулого року.

Неочікувано для себе ФК «Легіонер» програв «ЮСКО», який до цього посідав останнє місце турнірної таблиці. Через цю поразку «Легіонер» поступився третім місцем вищої ліги. Його місце у трійці лідерів тепер посідає ФК «Асканія-Флора», який здобув перемогу у грі проти «Барсу». А «ЮСКО» після дванадцятого туру змагається з ФК «Шторм-Флагман» за розподіл останнього та передостаннього місць у турнірній таблиці.

ФК «Беркут-2», навпаки, піднявся на дві сходинки у турнірній таблиці. З нищівним рахунком 7:0 він переміг ФК «Шторм-Флагман».

Після декількох поспіль перемог «Юніон» втратив сьоме місце першої ліги. Поразка у матчі проти команди Семиполок одразу на дві сходинки опустила «юніонівців» у турнірній таблиці.

У першій 20-хвилинці лідирували гравці «СМ-25». Вони й відкрили рахунок, однак вже за кілька хвилин ФК «Юніон» відповів забитим м’ячем. На перерву спортсмени пішли з рахунком 2:1 на користь Семиполок. Другий тайм «юінонівці» почали з того, що зрівняли рахунок. А за декілька хвилин ще й вибилися в лідери. Та останні хвилини вирішили долю матчу. «СМ-25» забиває два голи і перемагає з рахунком 4:3.

Втратив третє місце в турнірній таблиці й ФК «Асканія-Флора». Команда програла ФК «Тайгер», який тепер ділить з «Легендою» третє і четверте місце першої ліги. Лише один бал відділяє ФК «Авалон» від п’ятого місця «Асканії-Флори».