Завершився дев'ятий та одинадцятий тури чемпіонату Броварів з футзалу

Майже три місяці у Броварах триває Відкритий чемпіонат міста з футзалу. У неділю, 29 січня, чотирнадцять команд-учасників турніру традиційно змагалися у приміщеннях БВУФК і СК «Світлотехнік». Нагадаємо, перші зустрічі у рамках цьогорічного сезону турніру Броварів з футзалу пройшли у листопаді цього року. Після 11 турів першим серед команд вищої ліги є ФК "Атлетик". Лідером першої ліги все ще залишається "Транзит".

ФК «Беркут» утвердився на другій позиції турнірної таблиці вищої ліги. Нагадаємо, після десяти турів команда ділила цей щабель із «Легіонером». Цей матч став вирішальним для обох команд, адже вони грали один проти одного. Після напруженої гри ФК «Беркут» виборов перемогу з рахунком 7:2.

На одну сходинку нижче в турнірній таблиці опустився «Шторм-Флагман». У матчі проти «Барсу» його гравці не змогли вибороти переможні три бали і програли з фінальним рахунком 4:6.

Сьоме місце залишається за ФК «Юніон». У дев’ятому турі його гравці зустрічалися з лідером турнірної таблиці ‒ ФК «Транзит». Цього разу «Юніон» виходив на майданчик без воротаря, адже через травму той не зміг прийти на гру. Однак це не завадило обом командам зіграти внічию. Першими рахунок відкрив «Транзит». За декілька хвилин «Юніон» забив гол у відповідь. На останніх хвилинах «юніонівці» вдруге влучили у ворота «Транзита», чим остаточно зрівняли рахунок.

У першій лізі втратив свою позицію у турнірній таблиці ФК «Авалон». Цього разу "авалонці" поступилися команді Олександра Казьміна "Елефанту" з рахунком 2:5. А ось "Металург" перемігши "в суху" військових з ФК "Щит" з рахунком 2:0, впритул наблизились до лідера групи ФК "Транзит".