Броварчани стали призерами Кубку України з армліфтингу

15-16 жовтня у Кропивницькому відбувся Кубок України з армліфтингу. У цих змаганнях взяли участь двоє броварчан Дмитро Семенов та Олег Кривонос. Вони гідно представили рідне місто та стали призерами кубку. Дмитро завоював золото у номінації «Silver Bulet» і посів третє місце у вправі «rolling thunder», здобувши звання майстра спорту України. Олег отримав дві срібні нагороди у вправах «rolling thunder» та «apollon axle».

Захід влаштувала Всеукраїнська федерація армліфтингу. У Кубку України взяли участь близько 180 учасників з різних куточків нашої держави.

Для наших спортсменів це були треті офіційні змагання з армліфтингу.

Армліфтинг - змагання на силу хвату. Спортсмени піднімають велику по діаметру, ручку, що вільно обертаеться, штангу, діаметр грифу якої 51 мм, та утримувати еспандер з силою стиснення у 107 кг.