Чемпіонат Броварщини з футболу отримав своїх переможців

Цими вихідними підійшов до кінця цьогорічний сезон Чемпіонату Броварського району з футболу у першій і другій лігах. Вісімнадцять команд міста і району востаннє змагалися за остаточний розподіл місць у турнірних таблицях. Нагадаємо, цьогорічний футбольний сезон стартував у травні. Відтоді, протягом майже п'яти місяців, команди щотижня зустрічалися на футбольних майданчиках Броварщини.

Передбачити, хто стане переможцем, можна було задовго до фіналу. Лідери турнірних таблиць залишалися незмінними протягом більшої частини чемпіонату. Невирішеною була доля срібла і бронзи першої ліги. ФК «Княжичі» лише на одне очко випереджали «Десну-2». За розподіл призових місць у другій мали зійтися «Асканія-Флора» проти «Тарасівки» та «Юніон» проти «Селтіку».

У фіналі друге місце першої ліги залишилося за княжичанами. Вони перемогли «Плоске» з нищівним рахунком 7:1. Останніх ця поразка змістила вниз на одну позицію. Цей сезон ФК «Плоске» закінчив, посівши п’яте місце у загальному заліку. Не покращила становище «Десни-2» перемога над «Соколом». Позиція у турнірній таблиці футболістів з Погребів не змінилася – третє місце першої ліги.

Перемога Зазим’я над «Княжичами-2» дала їм змогу розділити з броварчанами четверте місце другої ліги. Княжичани, у свою чергу, посіли передостаннє, восьме, місце турнірної таблиці.

Фінальні матчі для «Асканії-Флори» і «Тарасівки», власне, нічого не вирішували. Золото чемпіонату у другій лізі задовго до фіналу здобули спортсмени ФК «Асканія-Флора» (46 очок). Срібло дісталося «Тарасівці» (36 очок). Обидві команди отримали білети у першу лігу на наступні сезони.

Не вдалося війти до трійки призерів броварському ФК «Юніон». Зіграна внічию гра проти «Селтіку» принесла командам лише по одному балу. Першими рахунок відкрили броварчани. Однак лідерство їм втримати не вдалося. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь «Селтіку». Левову частку другого тайму броварчани провели біля воріт суперника. Проте безрезультатно. «Юніонівці» зрівняли рахунок лише на останній хвилині додаткового часу. У результаті бронзу вибороли гравці «Селтіку», а «Юніон» розділив із «Княжичами-2» четверте місце.