ХVII тур Чемпіонату Броварщини з футболу. Розподіл місць у турнірній таблиці перед фіналом

Закінчилися матчі сімнадцятого туру Чемпіонату Броварського району з футболу у першій та другій лігах. У перший день жовтня футбольні команди Броварщини зустрічалися на стадіонах міста та району. Нагадаємо, цьогорічний сезон чемпіонату стартував навесні. Наступної суботи, 8 жовтня, відбудуться вирішальні матчі за остаточний розподіл місць у турнірній таблиці.

Підтвердили свої позиції лідери першої ліги. Команди Рудні та Княжич забили у ворота своїх суперників – ФК «Сокіл» і ФК «Богданівка» – п’ять переможних голів. Цього дня перемогу у першій лізі також здобули гоголівчани і семиполківська «Легенда». В їхньому активі - троє забитих м'ячів.

Чергової поразки зазнав цьогорічний аутсайдер чемпіонату – молода команда з Мокрецю «Твереза нація». Хлопці не вистояли у матчі проти ФК «Тарасівка», який сьогодні посідає друге місце турнірної таблиці. Перемогу здобув і лідер другої ліги – ФК «Асканія-Флора». Його гравці тричі влучали у ворота «Зазим’є 2».

Завдяки перемозі покращили своє становище броварчани з ФК «Юніон». У важливій для них грі з літківською «Єдністю» «юніонівці» вибороли три очки, що дозволяють їм змагатися за бронзу чемпіонату. Цього разу броварчани грали вдома, на місцевому стадіоні «Спартак». Власне, господарі відкрили рахунок і вели його протягом усієї гри. За перші тридцять хвилин матчу «юніонівці» безперешкодно забили «Єдності» чотири голи. Гості тільки у другому таймі спромоглися один раз влучити у ворота броварчан. Зрештою, гра закінчилася з рахунком 10:1 на користь «Юніону».

Як розповів нам президент ФК «Юніон» Руслан Семенець, його підопічним не зарахували три голи, два з яких були забиті згідно з усіма правилами.

Наступної суботи у вирішальних матчах за розподіл призових місць у другій лізі зійдуться ФК «Асканія-Флора» проти «Тарасівки» та «Юніон» проти «Селтіку».