У Броварах відбувся кубок міста з хортингу

У День міста, який броварчани святкували 17-го вересня, відбувся Кубок м.Бровари з хортингу серед , юнаків, кадетів у розділі «Боротьба».

Участь у змаганнях взяли близько сорока маленьких спортсменів. Учасники були поділені на групи: хлопчики та дівчата молодшої вікової категорії (6-7,8-9 років), юнаки і дівчата (10-11,12-13 років). Місцеву команду БСКХ "ВОЇН" представили 9 бійців.

З одинадцятої ранку до п'ятнадцятої години спортсмени боролися за першість у суто українському виді єдиноборств. 8 представників БСКХ "ВОЇН" здобули почесні місця. Зокрема, перші місця посів Жукаєв Артем і Кисленко Максим.

Спортсмени, які посіли призові місця, були нагороджені дипломами з хортингу відповідних ступенів. За результатами змагань, відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України, переможцям і призерам змагання були присвоєні спортивні розряди.