Гравці «Тарасівки» обіграли броварчан у шістнадцятому турі Чемпіонату Броварщини з футболу

У суботу, 10 вересня, вісімнадцять команд Броварщини вкотре зустрілися на спортивних майданчиках міста та району в рамках проведення Чемпіонату Броварського району з футболу. Зазначимо, цьогорічний футбольний сезон стартував у травні. Відтоді минуло шістнадцять турів, а лідери турнірних таблиць у першій та другій лігах вже давно не змінюють своїх позицій.

Нищівною поразкою шевченкового «Сокола» завершилася його гра проти команди з Княжичів. Цього разу футболісти «Сокола» пропустили п'ятнадцять м'ячів у власні ворота. Нагадаємо, що у дванадцятому турі княжичани зіграли внічию з лідером першої ліги - ФК «Рудня». В останньому турі його гравці вибороли перемогу у семиполківського футбольного клубу «СМ 25» з рахунком 3:1.

Літківська команда «Єдність» програла ФК «Зазим`є 2». Перемігши з рахунком 6:1, гравці «Зазим`є 2» додали до свого активу три очки. Виборолу у суперників чергову перемогу і княжичани. В їхньому активі - два забиті голи, у той час, коли у "Селтіка" - лише один.

Не вдалося вибороти перемогу броварському ФК «Юніон». У шістнадцятому турі броварчани зустрічалися з командою Тарасівки на місцевому стадіоні БВУФК. Перший тайм хлопці розпочали невпевнено. Відкрили рахунок гості на останній хвилині основного часу першої 45-хвилинки. Броварчани активізувалися після перерви. Одразу на першій хвилині вони з легкістю забили гол у ворота «Тарасівки». З різницею у декілька хвилин обидві команди ще по разу влучили у ворота один одного. Таким чином рахунок зрівнявся вдруге. Після цього були декілька невдалих спроб броварчан реалізувати власні гольові моменти та незабите пенальті. Гості, натомість, додали до свого активу ще три голи. Зрештою, матч закінчився з рахунком 5:2 на користь «Тарасівки».